COUNTRY DIENA Olainē

KAS IR LĪNIJDEJAS? Dažādiem deju stiliem savstarpēji mijoties, ir izveidojies  pasaulē populārais dejošanas veids  LINE DANCE  jeb LĪNIJDEJAS kā to sauc Latvijā. Līnijdejas sniedz pamatzināšanas par dažādiem deju un mūzikas stiliem un par dažādu tautu nacionālajām dejām. Line Dance horeogrāfijas  sastāv no  deju soļu salikumiem, kas atkārtojas noteiktā secībā. Katra horeogrāfija tiek veidota kādam noteiktam skaņdarbam. Line dance horeogrāfijas parasti izpilda dejotāju grupa, kas sastāv no vienas vai vairākām līnijām. Līnijdejas ļauj piepildīt vēlmi dejot jebkura vecuma cilvēkiem, neuztraucoties par deju partnera iztrūkumu, un būt fiziski un sabiedriski aktīvam. Līnijdejotājiem tiek rīkoti dažādi sarīkojumi, festivāli un sacensības, un 20.augustā Olaines Mežaparka estrādē no plkst.17.00 atkal tiksies Latvijas līnijdejotāji, izdejojot savas un kopīgās dejas, bet no plkst.19.30 apmeklētājus aicinās dejot kantri grupa "Sestā jūdze".

KAS IR LĪNIJDEJAS?
Dažādiem deju stiliem savstarpēji mijoties, ir izveidojies  pasaulē populārais dejošanas veids  LINE DANCE  jeb LĪNIJDEJAS kā to sauc Latvijā.
Līnijdejas sniedz pamatzināšanas par dažādiem deju un mūzikas stiliem un par dažādu tautu nacionālajām dejām.
Line Dance horeogrāfijas  sastāv no  deju soļu salikumiem, kas atkārtojas noteiktā secībā. Katra horeogrāfija tiek veidota kādam noteiktam skaņdarbam. Line dance horeogrāfijas parasti izpilda dejotāju grupa, kas sastāv no vienas vai vairākām līnijām.
Līnijdejas ļauj piepildīt vēlmi dejot jebkura vecuma cilvēkiem, neuztraucoties par deju partnera iztrūkumu, un būt fiziski un sabiedriski aktīvam. Līnijdejotājiem tiek rīkoti dažādi sarīkojumi, festivāli un sacensības, un 20.augustā Olaines Mežaparka estrādē no plkst.17.00 atkal tiksies Latvijas līnijdejotāji, izdejojot savas un kopīgās dejas, bet no plkst.19.30 apmeklētājus aicinās dejot kantri grupa "Sestā jūdze".

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!