Jaunumi

412_afis_linijdejas.jpg
Līnijdeju nodarbības Olaines Kultūras namā 24.10.2013.

10.novembrī, plkst.14:00 Olaines Kultūras namā notiks pirmā līnijdeju nodarbība pie sertificētas līnijdeju pasniedzējas Ivetas Kalniņas.Uz nodarbībām ir aicināti visa vecuma pārstāvji, tieši arī tas ir līnijdeju lielākais plus, ka katrs varbūt individuāls, tomēr dejot kopīgā ritmā un kopīgā dejā. Nodarbības notiks bezmaksas.Aicināts ikviens, kas vēlas iegūt jaunas prasmes un pavadīt veselīgi savu brīvo laiku.

Lasīt vairāk
411_kapec_japrecas_afisa_net_1380915790477.jpg
Teātra izrāde "Kāpēc mums jāprecas?" 22.10.2013.
Viņš ir neciešams un paštaisns mūdzis, viņa – šarmanta sieviete, kura nav zaudējusi spēju mīlēt. Abi ir atraitņi. Trīsdesmit gadus viņi ir bijuši draugi un kolēģi, esot blakus viens otram priekos un bēdās. Un beidzot tas ir noticis - viņš viņu bildina! Bet viņam ir tikai astoņpadsmit stundas, lai panāktu viņas piekrišanu. Ko darīt? Piedāvāt darījumu... Ievilināt gultā... Pamēģināt pirmo reizi mūžā būt atklātiem un nebaidīties...Cik lielai ir jābūt drosmei, lai bildinātu senu draudzeni? Vai nedaudz virs “astoņpadsmit” ir iespējams sākt visu no jauna?
Apvienības DrKT izrāde “Kāpēc mums jāprecas?” ir atkal satikšanās stāsts divos cēlienos par drosmi uzdrīkstēties, mīlestību, uzticību, cieņu.Izrādes režisore Indra Vaļeniece ir bijusi Liepājas teātra aktrise, beigusi Harkovas kultūras akadēmijas režijas fakultāti. Dejas veidojusi Ieva Ozoliņa. Parējās lomās Jānis Mūrnieks un Edvards Reinis.

 

Lasīt vairāk
410_afis_bernu_vok_konc_13.jpg
Dziesmu festivāls "Dziedāsim kopā Latvijai" 21.10.2013.

Līdz ar novembra mēneša sākšanos Olaines novadā sākas pasākumu cikls, kas veltīts Latvijas Proklamēsanas 95.gada dienai.Pasākuma cikls sāksies ar Dziesmu festivālu "Dziedāsim kopā Latvijai", kur pulcēsies bērnu vokālie ansambļi no visas Latvijas, kā arī viesi no citām valstīm.Laipni aicinātas ģimenes ar bērniem apmeklēt šo pasākumu Jaunolaines Kultūras namā 3.novembrī plkst.14:00.Ieeja pasākumā bezmaksas.

Lasīt vairāk
409_plakat_2013.jpg
Ukraiņu jaunatnes daiļrades starptautiskais festivāls "Baltijas rītausma" 11.10.2013.

25.oktobrī plkst.18:00 Jaunolaines Kultūras namā norisināsies Ukraiņu jaunatnes daiļrades starptautiskais festivāls "Baltijas rītausma". jaunolaines Kultūras namā notiks šī festivāla svinīga atklāšana.Festivālā pulcēsies dalībnieki no dažādām valstīm, apkopojot dažādus mākslas žanrus, stilus un formas.Laipni aicināts ikviens apmeklēt šo pasākumu.Ieeja bezmaksas.

Lasīt vairāk
398_afis_undine13.jpg
Sieviešu vokālā ansambļa "Undīne" dziesmu spēle "7 vecmeitas" 07.10.2013.

Sestdien, 26.oktobrī plkst.17:00, Olaines Kultūras namā sieviešu vokālais ansamblis "Undīne" svinēs savu 13 dzimšanas dienu. Šoreiz par godu savai jubilejai, vokālā ansambļa dalībnieces gatavo skatītājiem Tijas Bangas komedīju "7 vecmeitas".Uz pasākumu sieviešu vokālo ansambli sveikt ieradisies arī citu pilsētu vokālie ansambļi.Ieeja pasakumā - bez maksas.

Lasīt vairāk
396_cits_snurf2.jpg
"Smurfi un Zelta statuete" 05.10.2013.

Mīļi gaidam ģimenes ar bērniem, otrdien, 22.oktobrī plkst.17:30 Olaines Kultūras namā uz teātra izrādi bērniem "Smurfiņi un zelta statuete". Bērni ir aicināti piedalīties zīmējumu konkursā pirms izrādes atnesot uz Kultūras namu sevis zīmētus stāstus par tēmu "Smurfiņu darbi un nedarbi rudenī". Ieejas biļetes iepriekšpārdošanā un uz viets pirms izrādes Ls 2.

Lasīt vairāk

Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlaties pavēstīt ko labu? Rakstiet mums!